Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Głosuję na PiS!

9/03/2014 Unknown 9 Comments Category : , , ,

Szanowny Prezes Kaczyński stwierdził ostatnio, że za jego panowania żadne grupy nie będą uprzywilejowane. Tranwers-jak-to-jest nie będą mieć większych praw niż cała reszta. Wszyscy będą równi, nikomu więcej, nikomu mniej. Świetnie! Głosuję na PiS. Kaczyński na premiera! W końcu Prezes zaczyna mówić konkretnie, stawia ważne postulaty i twardo pokazuje, że Polacy zasługują na normalność.

Tylko żeby pan Kaczyński dotrzymał obietnicy. Wtedy będę mogła wziąć ślub z kobietą. Wtedy chłopiec, który czuje, że powinien być dziewczyną będzie nią spokojnie mógł być. Nikt nie będzie huczał, że gej to zboczeniec i pedofil - w końcu to oszczerstwa. Nie wolno obrażać innych obywateli. Ani też im grozić. Zatem za rządów Kaczyńskiego będzie nam się żyło wszystkim lepiej. Nikt nie będzie traktowany ponad innych członków społeczeństwa. Nikt nie będzie mógł dzielić obywateli na "prawdziwych i lepszych" i tych drugiej kategorii. W końcu nikt nie będzie ponad prawem. Nie będą ponad prawem trans-jak-im-tam, nie będą też ponad prawem katolicy, narodowcy i inni, których pisowcy uznają za godniejszych.
Panie Kaczyński, proszę zrozumieć: my właśnie tego chcemy. Chcemy żeby wszyscy byli równi, żeby nie dawać innym więcej, a innym odbierać praw, które gwarantuje konstytucja. Chcemy mieć prawo do wolności, miłości i życia w zgodzie ze sobą i w szczęściu. Dokładnie jak Prezes mówi: żeby była rodzina, żeby było normalnie. Żeby po artykule o dwóch kobietach wychowujących razem syna połowa krajowej polityki nie stawała na uszach, byleby tylko nasłać na nie kontrole i najlepiej dziecko odebrać.

Ci wszyscy inni, odmienni, nie chcą stać ponad prawem, a jedynie zrównać się z rzędem. Mieć takie same prawa jak inni Polacy. Tak, bo nie każdy Polak jest identyczny pod względem światopoglądu i wyglądu. Na tym polega urok: jesteśmy różni. Różni, jednak wszyscy jesteśmy ludźmi. Wszyscy jesteśmy obywatelami tego kraju. I nikt nie powinien dzielić społeczeństwa na kategorie: inną-gorszą i normalną-lepszą, na dodatek tylko na podstawie swojego światopoglądu, uprzedzeń czy innych nieuzasadnionych obaw.

Panie Kaczyński, my inni i odmienni czekamy, aż będzie w Polsce, tak, jak Prezes mówi: wszyscy będą równi, nie będzie wyeksponowanych grup. Będzie normalnie i nikomu nie będzie się odmawiało prawa do posiadania rodziny. Nikt nie będzie musiał codziennie wysłuchiwać z telewizji czym się charakteryzuje prawdziwy Polak, a czym odmieniec, wróg narodu. To będzie normalność, to będzie równość.

Dziękuję, że Prezes przyłączył się do walki o równość wszystkich Polaków.

RELATED POSTS

9 komentarze

 1. jesteś popierdolona

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie witam pierwszego trolla na tym blogu! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pani Żaneto przestraszył mnie tytuł :D ale tekst świetny :) szkoda, że niestety nie ma, żadnej partii, której by naprawdę zależało na prawdziwej równości.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety, teraz nie widzę w Polsce żadnej partii, na którą mogłabym głosować...

  OdpowiedzUsuń
 5. Zieloni... Programowo niby ok, ale nie wydaje mi się, aby mieli siłę przebicia.

  OdpowiedzUsuń