Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Święto Niepodległości czy absurdu?

11/11/2014 Unknown 1 Comments Category : , ,

Od kilku lat zamiast zajmować się faktycznym świętowaniem niepodległości społeczeństwo zastanawia się co tym razem odwalą "prawdziwi Polacy". Ci jedyni słuszni patrioci, kochający ten kraj tak bardzo, że chcą wyrwać z jego ziemi wszystkie drzewka i kostki brukowe. Dodatkowo warto podpalić kilka aut wrogich stacji telewizyjnych, nie oszczędzając przy tym samochodów, które gdzieś tam po prostu sobie stoją. Może na naszych ulicach powinny stać tylko krajowe produkty - co za troska o naszą gospodarkę! Cieszę się, ze dzisiejsza młodzież kultywuje nasze tradycje. Powołuje się na miłość do Boga i ojczyzny i ochoczo te pełne ciepłych uczuć postawy prezentuje 11 listopada.Rok 2011: "Sprzątanie i naprawy po zamieszkach kosztowały miasto 72 tys. zł."
Rok 2012: "Ratusz wyliczył wstępnie, że naprawy i sprzątanie po bandyckich burdach będą kosztowały miasto 50 tys. zł."
Rok 2013: "Bilans poniedziałkowych zamieszek, które miały miejsce podczas "Marszu Niepodległości": rannych 19 osób, wśród nich 12 policjantów, straty w mieście wycenione na 120 tys. zł, uszkodzonych 13 samochodów prywatnych oraz dwa radiowozy"
To tylko Warszawa. W innych miastach także prawdziwi Polacy dbali o to, żeby było co po nich sprzątać i naprawiać. Tak oto w całym kraju manifestuje się miłość do ojczyzny - niszcząc ją.
Rok temu, gdy szłam do pracy po 11 listopada naliczyłam około 10 "ozdób" na kamienicach "ONR" widniało co kilka kroków. Przez ten rok odnowiono sporo kamienic, będzie po czym pisać. Będzie pięknie, patrioci znowu zadbają o to, żeby estetyka przeważała w naszych miastach. Dobrze, że dbają o nią także podczas marszu i zasłaniają swoje twarze.

W tym roku marszowi nadano nazwę "Armia Patriotów", więc ciekawe jak w tym roku patrioci będą rozwalać nasze miasta, ilu "wrogów" pobiją i ile "wrogich" drzewek zgładzą. W końcu jak armia to armia, siła rażenia powinna powalać. Militaryzacja nazwy zobowiązuje. Dobrze, że chłopaczki organizują z tej okazji także różne zawody sportowe: rzut koszami w dal, wyrywanie kostki brukowej na czas i pchnięcie nią w dal, kopanie aut i łamanie drzewek. Nie zabrakło także atrakcji w stylu mażoretek, tyle, że zamiast tych ich pałeczek chłopcy machają nogami od stołu i innymi sztachetami. Jest wesoło, jest szlachetnie. Dobrze, że dzisiejsza młodzież wie o co chodzi i jak to świętować!

Czekam niecierpliwie na święto, podczas którego nie będzie marszy łysych pał, demolujących swój kraj i uważających się przy tym za patriotów. Bardzo chciałabym w wiadomościach widzieć więcej radości, jedności i wspólnego świętowania. Póki co czekam na wieczorne fakty, w których podliczą straty po przemarszu rodaków kategorii pierwszej.

P.S.: Tęczę w tym roku powinna obstawiać prawdziwa armia!

RELATED POSTS

1 komentarze

 1. Poradnik dla "prawdziwych patriotów":
  Jeśli chcesz być patriotą i kochać swój kraj to koniecznie:
  -Załóż maskę, chustę, cokolwiek, co przykryje twoje lico.
  -Idź na marsz, gdzie jest cała masa Tobie podobnych.
  -Koniecznie coś rozpierdol. Najlepiej coś z flaga innego kraju.
  -Wybierz, której flagę nienawidzisz bardziej: EU czy Rosji( o fladze Izraela nie wspominam, bo to się rozumie samo przez się-to Żydzi przecież niszczą ten kraj)
  -Bohatersko, razem z kolegami zrób okolicznym śmietnikom Polskie solo. Jedn leży, sześciu kopie.
  -Odpal racę.
  -Zacznij drzeć japę o komunistach.
  -Przypomnij sobie, że urodziłeś się kilka lat po upadku komuny.
  -Dalej drzyj mordę. W końcu kolega obok się drze a jego tata walczył z komuchami od wewnątrz pracują w urzędzie. Usilnie niszczył system. Od wewnątrz.
  -Razem z innymi bojownikami spal jakiś wóz transmisyjny, najlepiej TVNu, ale w sumie każdy inny się nada. Wszystkie media kłamią i tylko internety mówią prawdę.
  -Nie zapomnij kupić wódki i piw. Wszak prawdziwy patriota musi zachlać ryj przed walką o wolność.
  -Bohatersko rzuć w Policję kamieniami. Pamiętaj masz maskę, nikt Cie nie pozna.
  -Odbierz telefon od mamy i poinformuj ją, że nadal jesteś u kolegi, tylko telewizor strasznie głośno gra.
  -W razie użycia przez Policji armatek wodnych salwuj się ucieczką. Prawdziwy patriotyczny "meszczyzna" dobrze wie, że kąpiel więcej niż raz w miesiącu szkodzi.
  -Schowaj się w śmietniku i poczekaj na posiłki.
  -Nadal drzyj japę, ale po cichu. Jeszcze ktoś usłyszy.
  -Wróć do domu, siądź na neta i sprawdź, co to w ogóle było za święto i kto to jest ten Piłsudski

  OdpowiedzUsuń