Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Niech się spełni mokry sen narodowca!

8/12/2014 Unknown 2 Comments Category : , , , ,

Wszystko w Polsce powinno być jednowymiarowe. Absolutnie nie posiadać głębszego znaczenia, innego kolorytu czy drugiego dna. Nic nie może być dwuznacznym symbolem - wszystko jasno i wyraźnie ma symbolizować umęczoną polskość. Wszystko w barwach biało-czerwonych. Wszędzie jedynie krzyże, orły i pomniki papieża. Nie jest istotne czy przypominają bardziej Pudziana, batmana lub inną karykaturę - ważne, że z rozwianą szatą i krzyżem w ręce. Ewentualnie posąg może przedstawiać męczennika Kaczyńskiego, zabitego w "zamachu". W miastach BROŃ BOŻE tworzyć jakieś instalacje, na dodatek to kolorowe! Toż to obraza świętych wartości, nagonka na moralność i wartości rodzinne. Czerwony, fioletowy, niebieski... Tęcza!? Przecież to istna deprawacja, gender sprzymierzone z homolobby w natarciu! Panie Boże czemuż nie stworzył tęczy biało-czerwonej!? Taka właśnie powinna stanąć na Placu Zbawiciela. Biało-czerwona, prawdziwie POLSKA, prezentująca wartości najwyższe. Przecież wszystko inne to zgnilizna moralna.


Właściwie, to może powinniśmy wszystko przemalować na barwy narodowe? Po cóż nam kolorowe kwiaty, po co barwne stroje, po co sztuka, jeśli nie opiewa polskości? To źle zadane pytanie. Pytania właściwie w ogóle nie powinno być. Z góry załóżmy, że taki jest układ tego kraju - tak ma być i koniec. Narodowo do porzygu. W każdej sferze życia - zero odmienności, wszystko "jak Pan Bóg nakazał". Flaga, krzyż, hasła narodowe na murach. Spełni się mokry sen narodowca, w końcu Polska dla Polaków. Wykurzmy wszystkich odmieńców, zabijmy całą sztukę i naukę i zostawmy samą, zupełnie nagą, Polskę. Przykryjmy ją jedynie biało-czerwoną flagą. Życie stanie się takie proste, takie jednoznaczne. Jedynie pieśni pochwalne, defilady i wciąż i wciąż te same barwy. Zero odmienności, zero wymagania zrozumienia i myślenia. Zresztą czyż myślenie to nie zagrożenie dla polskości i wiary!?

Możemy też wszyscy zgolić głowy na łyso i przywdziać dresy (biało-czerwone!). Znikną wszystkie różnice, nie trzeba będzie otwierać umysłu na jakąkolwiek inność. Nie trzeba będzie posiadać empatii, żeby zrozumieć czyjeś cierpienie. Zresztą na co to komu. Na co komu kolory życia. W barwach kryje się zagrożenie, czyha odmienność, o której ksiądz tyle grzmi z ambony. Czai się ukryty wróg, czekający na chwilę nieuwagi. Na moment, w którym przykryje biało-czerwone flagi tymi tęczowymi i zbałamuci nam dzieci. 

Możemy spalić większość książek, instalacji artystycznych, obrazów, zakazać filmów, pozamykać i wygnać niewygodnych odmieńców. A gdy już wypalimy wszystko i nie będzie miało co płonąć, nastanie błogi spokój, strzeżony przez czujne oczy chłopców nieskalanych myślą. Narodowcy i katotaliby powiedzą z dumą: Mieliśmy rację! Widzicie!? Jest biało-czerwono, nikt niczego nie podpala, jest spokój! Nikt już nie marnuje pieniędzy na "sztukę". W końcu Polska dla Polaków. Zostaliście uwolnieni od jarzma myślenia - my zrobimy to za was. Zostaliście wyzwoleni od demoralizacji - teraz przewiążcie oczka biało-czerwonymi wstęgami - my zadecydujemy jak ma wyglądać ten kraj. W końcu będzie dobrze, jeszcze tylko znajdziemy ostatnich wrogów narodu, aby nic nie zagrażało naszym czyściutkim sumieniom.

RELATED POSTS

2 komentarze

 1. Proponuję - oczywiście w celu przeciwdziałania demoralizacji oraz ku obronie wartości - przemalować owada typu biedronka w taki sposób, żeby to brzuszek, miał czerwony, a skrzydełka białe. Ale kropki. Kropki ani w biblii ani w godne naszego pięknego kraju nie występują, więc są symbolem pogaństwa, szatana, Hitlera oraz gender oczywiście. Proponują kropki zrobić na krzyże. Tak będzie najlepiej! Ale w sumie małe owady typu biedronka rodziłyby się niepoprawne politycznie, niekatolickie i niepatriotycznie. Ciężko. No to może najlepiej od razu dziadostwo wymordować. Polska dla polaków, a nie owadziego lewactwa. Prawda?

  Pozdrawiam! :D

  P.S. Świetny blog :) Tylko... Usuniesz weryfikację obrazkową, czy bardzo jesteś do niej przywiązana?

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcą przejąć kontrolę nad innymi ludźmi, decydować o ich życiu, przejąć władzę! Na to wygląda patrząc na rosnące ostrze ich działań skierowane przeciwko tym, którzy mają inne zdanie i życie.
  Nie mogę z tej wyższości.
  Rzeczywiście - pod maską polskiego absurdu ;)

  OdpowiedzUsuń